settings

About

DSTRCT agency – центральний «район» комунікацій. За 2 роки роботи ми вже спіймали ритм гучного мегаполісу реклами, подружилися з відомими брендами та назбирали чималий життєпис крутезних кейсів.

У нашому особистому заліку десятки комунікаційних та digital-стратегій, сотні контент-планів і тисячі копірайтів та графічних дизайнів. А ще – невичерпний запас креативу, з яким ми змусимо ваш бренд достукатися до свого споживача.

У що ми віримо?

В інноваційність, постійний розвиток та адаптивність. І тому щоразу ми намагаємося бути гнучкими до змін та сміливими втілювати нестандартні рішення. Проте одне в нашій справі лишається незмінним - віра в колектив та невтомний ентузіазм усіх його членів збиратися разом та створювати щось дійсно класне.

Our heads for your brands!

Про групу

DSTRCT є частиною групи агентств IQ-GROUP.

Це незалежна група компаній з більш ніж 17-річним досвідом роботи на українському медійному ринку. Окрім DSTRCT, у її складі ще 4 агентства: IQ Media, AD HOC Communications, BRIK та BRIK Consulting. Серед головних послуг, що надають агентства групи, варто виділити наступні сервіси: дослідження ринку, розробка стратегій, креатив, media buying, BTL&Івенти, просування в digital, а також WEB розробка.

IQ-GROUP – член Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК) та Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив (МАМІ).

Clients

Alfa Bank
Ocean Plaza
Homka
Shell
Верес
Heel
Institute Hyalual
Bayadera Group
Das Welt Auto
Leader Snack
Ріел
Porsche
Зернарі
Mary Kay
Hasbro
АНЦ
BestNuts
Караван
Coral Travel
Brocard

DSTRCT

Lives in Kyiv, Ukraine
Vozdvizhenka
Open to opportunities
067 400 3920

Manifest

Не женемося за Канськими левами, а «женемо» з них:)
Збільшуємо не лише кількість лайків, а й безлімітний кредит довіри до вашого бренду.
Запускаємо не просто рекламу, а й повноцінну комунікацію.
Не лише співпрацюємо з нашими клієнтами, а й охоче дружимо з ними.
Працюємо для задоволення, а не тільки для досвіду.